Bayer Leverkusen e mund me rezultat 5-0 Werderin, shënon edhe Xhaka

Bayer Leverkusen e mposhti ekipin Werder, me rezultat 5-0.

Gol shënoi edhe Granit Xhaka, në minutë e 60-të.

Por kjo nuk ishte gola e parë, pasi para tij në minutën e 25-të topi në rrjetë u fut nga Victor Boniface.

Gola shënoi edhe Florian Wirtz, në minutën 68, 83 dhe të 90-të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *