Zhduket një person në Skenderaj, policia po e heton rastin

Një person në Skenderaj ka raportuar në polici se viktima femër kosovare me datë 23.04.2024 ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Bëhet e ditur se është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke e hetuar rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *