Presidentja takon ministren e Katarit për Zhvillim Social dhe Familje

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar sot me ministren për Zhvillim Social dhe Familje të Katarit, Maryam bint Ali bin Nasser Al-Misnad.

Mediat janë lejuar të marrin pamje, por nuk është dhënë ndonjë njoftim për një konferencë për media, raporton Ekonomia Online.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *