Vrasje e gruas, Prokurori i rastit: Bëhet fjalë për një ngjarje makabre

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në Pejë.

Dyshohet se një burrë e ka vrarë gruan e tij.

Lidhur me rastin ka folur para mediave ka folur edhe prokurori i rastit Erzen Qavolli.

Ai tha se “bëhet fjalë për një vrasje makabre”.

“Pasi që rasti është shumë i ndjeshëm, nuk mund të japim detaje lidhur me mënyrën e kryerjes së vrasjes apo edhe gjendjen dhe trupin e të tjerës”, tha ai para mediave.

Prokurori shtoi se me kohë do të bëhen të ditura informacionet e nevojshme për publikun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *