Të shtëna armësh në drejtim të një shtëpie dhe veture në Prishtinë

Një person ka raportuar në polici se dikush ka shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë dhe veturës së tij.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së tij dhe veturës së tij. Rasti nën hetime”, thuhet tutje në raport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *