Akil Gjakova dërgohet në mbajtje

Policia ka bërë të ditur se xhudisti kosovar, Akil Gjakova pas dorëzimit në polici është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Klankosova.tv ka raportuar mbrëmë për dorëzimin e Gjakovës në polici.

“Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *