Krim brutal, nënë e bir gjenden të vrarë me armë brenda shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, në Ilioupoli.

Policia bën me dije se mbrëmjen e sotme një 60-vjeçare dhe djali i saj janë gjetur të vdekur në një banesë.

Sipas informacioneve ata kanë gjetur vdekjen pas plagëve me armë zjarri.

Në vendin e ngjarjes është gjetur edhe një pushkë. Dëshmitë e para tregojnë se nënë e bir kanë ditë që kanë vdekur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *