Zhduket një vajzë në Ferizaj

Një vajzë raportohet se është zhdukur në Ferizaj. Rastin në polici e ka paraqitur babai i vajzës.

“Rr. Vëllezërit Gërvalla, Ferizaj 22.06.2024-17:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar në drejtim të panjohur dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, bëhet e ditur në njoftim.

Policia shton tutje se rasti është nën hetime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *