Zudi Enuzi Koka është emëruar u.d. drejtor i ri i Ndërmarrjes Publike “Higjiena Komunale” – Shkup.

Siç bëri të ditur Qyteti i Shkupit, Zudi Enuzi Koka është jurist i diplomuar dhe menaxher i dëshmuar në botën afariste, i cili kompetencat e tij do t’ vërë në funksion të menaxhimit të suksesshëm të NP “Higjiena Komunale” – Shkup.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Sulm terrorist në Londër, ka viktima

Një sulm terrorist ka ndodhur në Londër, ku një person i armatosur…

Moska dhe ideja e rikthimit në formatin G-8

Takimi i nivelit të lartë i Grupit të Shtatëshes përmbylli punimet në…

Ngrihet aktakuzë për tre persona për zjarrin tek Spitali Modular në Tetovë!

Prokuroria Themelore Publike në Tetovë ka dorëzuar aktakuzë në Gjykatën kompetente kundër…

Albin Kurti zbret në shesh si fitues i zgjedhjeve, falënderon edhe Vjosa Osmanin

Albin Kurti thotë të mos i urohet Vetëvendosjes fitorja, por popullit të…

ASH: A mund të ndërtohet Pallat për Kulture me vetëm 500.000 denarë ̈?

BDI tha se përmes Grupit të deputetëve të tyre, për Gostivarin do…