Po vazhdon të përhapet zjarri në ish fabrikën e Monopolit në Tetovë. Objekti gjendet në dalje të Tetovës.

Për momentin zjarrin janë duke e shuar zjarrfikës të Tetovës, ndërsa në ndihmë kanë ardhur edhe zjarrfikës nga Shkupi ngase zjarri është i madh dhe po zgjerohet edhe ndaj objekteve tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Rrahje në Gostivar, policia qetëson situatën me të shtëna në ajër

Në Gostivar pas mesnate ka pasur rrahje mes dy grupeve, ndërsa përleshja…

Shkon në 31 numri i të prekurve me koronavirus, të infektuar mjekë dhe infermierë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se numri i të prekurve…

Delegacioni i Ministrisë së Drejtësisë takon të ndaluarit në Qendrën e Paraburgimit në Hagë

Delegacioni i Ministrisë së Drejtësisë në krye me zëvendësministrin Blerim Sallahu, ka…

Covid 19/ 18 raste të reja dhe 3 viktima

Nga 263 teste të bëra brenda 24 orëve të fundit , 18…

Serbia nuk do ta ekstradojë kriminelin e luftës në Bosnje, Vuçiq: Ai është mjek i respektuar

Serbia nuk do të ekstradojë në Bosnje të paditurin për krime lufte…