Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela në intervistën për Alsat-M ka komentuar edhe fjalimin e deputetit të BDI-së, Artan Grubi, i cili ishte me akuza.
“Deshti zoti që ai sjelljen e tij kështu e ka si burrecë. Deshti zoti që nuk kam qenë. Në momentin që ka fol kam kaluar Kërçovën për në Strugë. Mendoj se nuk ja vlen të komentohet sjellja e një njeriu që gjithë opinioni e di. Kur është angazhuar në politikë, Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferi masën sja kanë marrë nga koka, por ja kishin marrë tjetërkund”, theksoi Ziadin Sela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…