Një vajzë e re nga Kumanova (14), Kanita Ramani është zhdukur në ora 14:15 dhe deri më tani nuk është gjetur asnjë gjurmë.

Familjarët kanë bërë thirrje që nëse e shohin dikur ta lajmërojnë familjen në telefonin 075 214 510.

Agjencia e lajmeve INA mëson se të martën deri në mesnatë rreth 20 policë janë vënë në të saj, por pa ndonjë rezultat.

Deri më tani nuk dihen motivet dhe shkaqet e zhdukjes së vajzës.

Ekipet policore janë duke kërkuar dhe sot me të njëjtin intensitet. (INA)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Merret vendimi nga Arben Vitia: S’mund të shkoni në dasma pa qenë të vaksinuar

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, dhe përfaqësuesi i Odës së Hotelerisë dhe…

Digjen të gjallë në veturë, ranë në një gropë me ujë të nxehtë

Mediat e huaja bëjnë me dije se ditën e sotme dy burra…

Franca regjistroi 70 raste të reja me coronavirus në shkolla, një javë pas rihapjes së tyre

Franca ka regjistruar 70 raste të reja me COVID-19 në shkolla, të…

Përzgjidhet fotografia zyrtare e presidentes Vjosa Osmani

Në përputhje me Protokollin e Shtetit, është përzgjedhur fotografia zyrtare e Presidentes…

Haradinaj: Akti terrorist në Zelandë të Re, cënon vlerat e një vendi të lirë dhe na prekë të gjithëve

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar ndaj sulmit terrorist i cili…