Një vajzë e re nga Kumanova (14), Kanita Ramani është zhdukur në ora 14:15 dhe deri më tani nuk është gjetur asnjë gjurmë.

Familjarët kanë bërë thirrje që nëse e shohin dikur ta lajmërojnë familjen në telefonin 075 214 510.

Agjencia e lajmeve INA mëson se të martën deri në mesnatë rreth 20 policë janë vënë në të saj, por pa ndonjë rezultat.

Deri më tani nuk dihen motivet dhe shkaqet e zhdukjes së vajzës.

Ekipet policore janë duke kërkuar dhe sot me të njëjtin intensitet. (INA)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…