Një grua është zhdukur në Mitrovicë më 30 shtator.

Rastin në polici e ka raportuar burri i saj, i cili ka thënë se bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Rrjedh ‘dokumenti’ i kompletimit të shpërbërjes së Jugosllavisë, përmendet edhe ndryshimi i kufijve të Kosovës

Skenat politike të Bosnje e Hercegovinës dhe Sllovenisë janë tronditur nga lëvizjet…

“Vetëvendosje bëri revolucion, theu edhe rekordin e Rugovës”

Analisti Armand Shkullaku ka thënë se këto zgjedhje të jashtëzakonshme treguan edhe…

Merkel: Evropa në këtë situatë patjetër të tregojë unitet

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot e ka theksuar rëndësinë e unitetit të…

Eurodeputeti – Vuçiqit: Hapi i parë drejtë BE-së për Serbinë, njohja e Kosovës pa shtyrje të mëtejme

Deputeti i Parlamentit Evropian, Lukas Mandl, ka ftuar Serbinë që ta njohë…

Statistika përgatit metodologjinë e regjistrimit, do të angazhohen rreth 6 mijë persona

Enti Shtetëror i Statistikës do të përmbyll së shpejti përgatitjen e Metodologjisë…