Vazhdojnë sulmet ajrore të Izraelit kundrejt Rripit të Gazës. Në sulmin që Izraeli kreu në qytetin Khan Younis të Gazës, shembet xhamia El-Emin Muhammed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Stuhi të forta përfshijnë pjesë të Ballkanit

Një sistem shumë i fortë stuhish me vetëtima dhe bubullima masive në…

Dokumentari i BBC-së zbulon operacionet e fshehta të mercenarëve të paguar rusë në Libi

Një hulumtim i BBC-së ka zbuluar operacionet e fshehta të mercenarëve rusë…

Pesë të vdekur dhe 175 të infektuar me Kovid-19 në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar…

Aksidenti tragjik, Qeveria shpalli tre ditë zie

Qeveria në seancën e sotme ka marrë vendim që në Republikën e…

Koreja e Veriut përvetëson 2 miliardë dollarë nga sulmet kibernetike

Koreja e Veriut ka përvetësuar rreth 2 miliardë dollarë për financimin e…