Mbrëmjen e së shtunës në pjesën qendrore të qytetit në Gostivar, me armë zjarri është vrarë i riu 28 vjeçar me inicialet G.A.

“Sonte (17-shtator) rreth orës 19:40 në SPB -Tetovës është raportuar se në Spitalin e Gostivarit “Ferid Murad” është sjellë 28-vjeçari G.A. nga Gostivari, i cili ka qenë i lënduar me një plagë hyrëse-dalëse me armë zjarri në kokë. Atij i është dhënë ndihma mjekësore, por i njëjti i’u nënshtrua plagëve të marra. Po merren masa për zbardhjen e rastit”, njoftuan burime nga Policia.

Sipas burimeve policore, dorasit dhe motivi i vrasjes ende nuk dihen. Polocia ka nisur hetimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Kërcënimi bërthamor nga Rusia është i rrezikshëm dhe i pamatur, thotë shefi i NATO-s

Mobilizimi i mijëra trupave nga Vladimir Putin për luftën në Ukrainë do…

Macron në pritje të telefonatës me Putin, çfarë do t’i kërkojë

Presidenti i Francës Emmanuel Macron tha se shpresonte që të fliste me…

Ruzhin: Me propozimin francez ruhet gjuha maqedonase

Ish-ambasadori Nano Ruzhin në emisionin “Click Plus” në TV21 ka theksuar se…

Kurti: Kosova është i vetmi vend në rajon që s’ka pranuar vaksina nga Rusia ose Kina

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, priti në takim drejtoren e International Republican…

Kurti informon Borrellin: Janë shqiptuar 843 qortime, nuk ka pasur asnjë incident

Kryeministri Albin Kurti përmes një postimi në Twitter ka treguar se çfarë…