Nga vrasja e sotme në malet e fshatit Pakashticë të Podujevës, Klan Kosova merr vesh se viktima dhe dorasi ishin baxhanakë mes vete dhe se vrasja ka ndodhur aksidentalisht, derisa burrat po bënin gjueti në male.

Viktima nga fshati Dumnicë është një 30-vjeçar me inicialet M.K., ndërsa dorasi një 34-vjeçar me inicialet F.B.

Policia është ende në vendin e ngjarjes dhe po bën hetime se si erdhi deri te vrasja.

Në vrasjen, që ndodhi në orën 16:00, ishin të pranishëm katër persona.

https://fb.watch/av6mPEfdmM/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…