Nga vrasja e sotme në malet e fshatit Pakashticë të Podujevës, Klan Kosova merr vesh se viktima dhe dorasi ishin baxhanakë mes vete dhe se vrasja ka ndodhur aksidentalisht, derisa burrat po bënin gjueti në male.

Viktima nga fshati Dumnicë është një 30-vjeçar me inicialet M.K., ndërsa dorasi një 34-vjeçar me inicialet F.B.

Policia është ende në vendin e ngjarjes dhe po bën hetime se si erdhi deri te vrasja.

Në vrasjen, që ndodhi në orën 16:00, ishin të pranishëm katër persona.

https://fb.watch/av6mPEfdmM/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Dodik vazhdon me skandale – pro-rusi krahasoi ushtarët e sotëm gjermanë me nazistët

Anëtari i Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Milorad Dodik mbajti sot një konferencë për…

‘Vihet në kontroll virusi’, Danimarka heq masat anti-COVID-19

Pandemia e koronavirusit në Danimarkë është tërësisht nën kontroll dhe për këtë…

Vdes nëna boshnjake që po kërkonte eshtrat e të birit që vdiq në masakrën e Srebrenicës

Hajra Catic, një figurë kryesore në përpjekjet për të gjetur eshtrat e…

MPB: Përdorimi dhe shitja e mjeteve piroteknike është e rrezikshme dhe e dënueshme

Ministria e Brendshme njofton opinionin se këtë vit po zhvillon një fushatë…

Autoritetet ukrainase: Shumica e forcave ruse janë larguar nga Çernobili

Shumica e trupave ruse që pushtuan centralin bërthamor të Çernobilit pasi pushtuan…