Një i vrarë dhe dy të plagosur është bilanci i një incidenti me armë zjarri që ka ndodhur në Volljakë të Klinës mbrëmjen e së enjtes.

Sipas burimeve të gazetarës së Klan Kosovës Qëndresa Tërshani, viktima dhe të plagosurit janë vëllezër mes vete.

Ngjarja kishte ndodhur pasi që tashmë i ndjeri dhe të plagosurit kishin ngrënë iftar familjar në një nga lokalet e kësaj zone.

Lidhur me rastin pesë persona janë shoqëruar në polici./KKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Sokoli, Hallaçi, Zeka, Fejzullahu: TASH ESHTE KOHA

Me një Fjalë të vetme, mburrje dhe krenari, me Komandantë Fadil Dunavi,…

3 muaj burg derisa u vërtetua që ishte mjaltë shtëpie, jo drogë

Një emigrant po kthehej nga një udhëtim për pushime në vendlindje, por…

“Bombat” nuk zbuluan asgjë për “Monstrën”

Gjashtë vjet më parë, Deutsche Welle transmetoi një deklaratë të opozitarit të…

​Osmani: Serbia e sotme vazhdon të ndjekë mentalitetin e Millosheviqit

Presidentja Vjosa Osmani ka akuzuar Beogradin zyrtar se po vazhdon të ndjekë…

Agjentët rusë “besojnë se Putini është në gjendje të rëndë shëndetësore”

Spekulimet rreth shëndetit të presidentit rus, Vladimir Putin kanë qarkulluar prej disa…