Ky është momenti shokues kur një ushtar izraelit është regjistruar duke qëlluar një djalë palestinez me plumb pas shpine… për qejf.

Pamjet që janë filmuar në urën e al-Zaim jashtë Jerusalemit tregojnë të riun që shtrihet në tokë nga dhimbja pasi qëllohet pas shpine me një plumb manovre.

Videoja mizore e transmetuar në një televizion izraelit tregon policin e kufirit teksa i bërtet të riut të zhduket nga sytë këmbët, ndërsa një tjetër polic i drejton armën dhe e qëllon pas shpinë në momentin që ai po largohej./ Daily Mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Abazoviq në cilësinë e qytetarit paraqitet në polici: Audio-regjistrimi ishte montazh klasike

Lideri i GP URA dhe zëvendëskryeministri. Dritan Abazoviq sot në cilësinë e…

Një urë Shqipëri- Mali i Zi, plani i Abazoviç: “70 km zëvendësohen me 10

Zv/kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç konfirmoi për një media shqiptare…

Gruaja që bëri bujë në San Francisko, shfaqet me kallashnikov në dorë, jashtë dritares së veturës!

Policia e San Franciskos citoi një “shfaqje anësore të paligjshme” që shfaqte…

Lavrov: Ekziston rreziku real i një Lufte të Tretë botërore

Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov ka paralajmëruar mbrëmjen e së hënës…

Gjykata e Moskës aktakuzë të re kundër Navalny

Gjykata e Moskës në Lefortovo ka ngritur një aktakuzë të re ndaj…