Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo ka
mbajtur targa false.

Prokuroria paraprakisht ka dalë me një kumtesë
për media, ku bëri të ditur se ende kërkohet për ti gjetur vrasësit.

Vrasësit me maska, kanë hyrë në lokal dhe kanë
qëlluar në drejtim të dy personave që kanë
vdekur në vend ngjarje, ndërkaq personi i tretë
është dërguar në spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Rusia humbi 73 tanke në rajonin e Donbasit

Ushtria ukrainase pretendon se ka shkatërruar të paktën 73 tanke ruse dhe…

Incident i armatosur në Shkup, plagoset një person

Një person është lënduar në një incident të armatosur që ka ndodhur…

Ambasadorët e Francës dhe Gjermanisë rezufojnë të komentojnë situatën politike në Maqedoninë e Veriut

Ambasadori i Francës në Maqedoninë e Veriut, Siril Bomgartner dhe ambasadorja e…

Aleatja e Navalnit/ Rusi, arrestohet nga policia

Një aleate e liderit të opozitës ruse, Aleksei Navalni, është arrestuar në…

Shqipëri / Tërmet me magnitudë 4.1 ballë në

Një tërmet me magnitudë 4.1 ballë është regjistruar në Fushë-Arrëz. Lëkundjet u…