Ish prokurori republikan, Marko Zverlevski ka ndërruar jetë në moshën 60-vjeçare.Sipas informacioneve fillestare, Zvërlevski tash e ca kohë ka qenë i shtrirë në spital si pasojë e komplikimeve nga Covid-19.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Plagosje me armë zjarri në Prishtinë

Një rasti i plagosjes më armë zjarri ka ndodhur sot në Prishtinë.…

Tërmeti në Turqi, shkon në 21 numri i viktimave, mbi 1030 të plagosur dhe 30 nën rrënoja

​Lëkundje të forta tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës Rihter janë regjistruar…

Mbetet në pikëpyetje nëse Kosova do të aplikojë këtë vit në INTERPOL e UNESCO

Qeveria e vendit nuk ka përgjigje nëse është duke u përgatitur që…

Shtëpia e Bardhë: Ne nuk do të hyjmë në luftë me Rusinë

Sekretarja e shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Jen Psaki, ka përsëritur se…

Akil Gjakova futet në top dhjetëshen e xhudistëve më të mirë në botë

Akil Gjakova është radhitur në top dhjetëshen e xhudistëve më të mirë…