MPB njofton se dje në ora 13:30 është raportuar se në fshatin Glluvë-Shkup I.S.(30), duke vozitur në oborrin e një shtëpie me veturë motorike “Opel Astra” me targa të Shkupit, ka goditur vjehrrin e saj. B.S.(84)., i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

“Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencës. Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB-Shkup dhe Prokurori Publik, me urdhër të të cilit trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar në për obduksion”, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Tetovarët: Kryetarja na ka harruar! 5 autobusët nuk lëvizin sepse nuk ka shoferë, thotë Arifi

Ka muaj që lagjja 146 në Tetovë ka mungesë të ujit. Kryetarja…

Presidenti i KE-së: Putini është humbësi i luftës

Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel, vlerëson se presidenti rus, Vladimir Putin,…

Grupi i Kumanoves përmes Facebookut: “Do të qëndrojmë si luana, do të vdesim faqebardhë.”

Direkt nga burgu i Maqedonisë Veriore, Grupi i Kumanovës janë lidhur live…

Borrell: Zgjerimi i BE-së me Ballkanin Perëndimor është në interesin tonë strategjik

Përfaqësuesi i Lartë i BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Josep…

Kuvend, seancë për pyetjet e deputetëve

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të mbaj seancën…