Një 23 vjeçare, banore e një fshati të Tetovës, mbrëmë (28-prill), njëzet minuta pas mesnate, në SPB-Tetovë ka raportuar se më pak se një orë më parë në shtëpinë e tyre familjare ka qenë e sulmuar fizikisht nga vjehrri dhe vjehrra e saj. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Gjermania i kërkon Rusisë tërheqjen e vendimit të shpalljes “të padëshirueshme” të tri organizatave joqeveritare gjermane

Rusia të mërkurën i ka deklaruar tre organizata joqeveritare gjermane si të…

79 raste të reja me Covid-19 dhe 2 të vdekur në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 79 raste…

MPB: Përdorimi dhe shitja e mjeteve piroteknike është e rrezikshme dhe e dënueshme

Ministria e Brendshme njofton opinionin se këtë vit po zhvillon një fushatë…

Prokuroria heton aferën për zv/ministrit Musa

Prokuroria Themelore Publike në Strugë ka nisur hetim në lidhje me rastin…

Zjarri në Spitalin Modular, sot mbahet protestë në Tetovë

Në Tetovë sot me fillim prej orës 13:30, është paralajmëruar protestë në…