Shqipëria është goditur nga një tërmet.

Sipas raportimeve epiqendra e këtij tërmeti ka qenë Elbasani.

Shkalla e tërmetit ishte 4.1 shkallë të Riherit, njofton faqja EMSC.

Deri më tani nuk raportohet për ndonjë të lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Von der Leyen: Ne s’mund të lejojmë Rusinë të minojë ekzistencën e Ukrainës

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, ka thënë se qëllimi…

Njeriu më i afërt i Papës jep dorëheqje: Akuzohet për skandale financiare

Truproja më e afërt e Papës, ka dhënë dorëheqje pas disa skandaleve…

Nexhmedin ef. Saqipi, zgjidhet Reisul-l- Ulema i Rijasetit të Bashkësisë Islame për Serbi, deri në zgjedhjet e reja

Të dielën e 29 janarit, në Beograd, në ambientet e Bajrakli Xhamisë,…

Ukraina mohon përfshirjen në shpërthimet e gazsjellësit Nord Stream

Ukraina ka mohuar çdo përfshirje në sulmin e shtatorit në tubacionet Nord…

Tentoi të hynte në banesë dhe e kërcënoi pronaren me armë, arrestohet i dyshuari

Policia ka arrestuar një person të premten në Prishtinë, pasi dyshohet se…