Sot në orën 09:11 është ndjerë tërmet në Maqedoninë e Veriut.

Tërmeti ishte me shkallë 4.09 Rihter dhe me thellësi prej 8 kilometra.

Tërmeti ishte në distancë me radius prej 64 kilometra.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Liberalizimi i vizave dhe dialogu Kosovë – Serbi, gjithçka nga intervista me ambasadoren franceze Butel

Ambasadorja e Francës në Kosovë, Marie-Christine Butel në një intervistë për Telegrafin…

Opozita shqiptare dhe Qeveria arrijnë marrëveshje për ligjin e shtetësisë

Arrihet marrëveshje verbale për ligjin e shtetësisë. Nga takimi mes kryeministrit Zoran…

COVID-19: Italia e bën të detyrueshme pasaportën e vaksinës

Italia do të bëhet vendi i parë evropian që e bën sistemin…

Reformimi i Policisë, ambasadori gjerman i dorëzon Çuçit raportin e Policisë Federale

MB: Do të fillojmë punën menjëherë! Gjermania do të ndihmojë Shqipërinë në…

Thaçi në spital nga veshkët

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi përfundoi trajtimin mjekësor në Klinikën Urologjike dhe…