Një person mbeti i vdekur dhe një tjetër u plagos pas disa të shtënave me armë që u regjistruan jashtë një spitali privat në Paris.

Autori i sulmit, ende i paidentifikuar, u largua nga vendi i ngjarjes.

Motivet e krimit nuk dihen ende, por spitali ku ndodhi shërben si qendër vaksinimi, shkruajnë mediat e huaja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Faik Zogaj refuzoi dy herë ftesën e Gjykatës Speciale, thotë se aktakuza është e njëjtë me atë të Gjykatës së Nishit

Faik Zogaj nga Mleqani i Malishevës ka refuzuar për herë të dytë…

Shpërthim i fuqishme në Beograd, ka të lënduar

Pesë persona janë lënduar nga një shpërthim i një bombole gazi në…

Mijëra shqiptarë të Kosovës kalojnë Morinën pa kontrolle

Të panumërta ishin automjetet me qytetarë të Kosovës qe kanë udhëtuar drejt…

Sonte shfaqet hëna më e madhe dhe më e ndritshme

Sonte mund të shihet superhëna më spektakolare e vitit 2019, dhe do…

Çështja e të zhdukurve plagë e hapur për familjet e viktimave

Kizhevaku, 285 kilometra në jug të Beogradit. Në këtë vend malor, në…