Gazetari dhe analisti i emisionit Pressing në T7, Valon Syla është sulmuar sonte nga tre persona. Për pasojë, Syla ka pësuar lëndime të lehta në kokë.

Syla, i cili ishte pjesë e emisionit Pressing në njpë debat që lidhje me gjykimin e ish-krerëve të UÇK-së në Hagë, është sulmuar pak minuta pasi që ka dalë nga studioja.

Siç kupton Gazeta Express, tre persona e kanë përcjell Sylën deri te Bregu i Diellit.

Sulmi ndaj tij ka ndodhur para lokalit të quajtur “Image”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Ekspertët e EULEX-it tregojnë se si e identifikuan lokacionin e saktë në Serbi ku u zbuluan mbetjet mortore

Para disa ditësh në Kizhevak të Serbisë janë gjetur mbetje mortore e…

Shtyhet për në 17 maj seanca gjyqësore për rastin “I pushtetshmi”

Gjykata Themelore Penale në Shkup njoftoi se seanca kryesore për rastin “I…

Erdogan: Turqia nuk do ta harrojë kurrë solidaritetin ndërkombëtar të treguar pas tërmeteve

Presidenti i Turqisë, Erdogan, ka deklaruar se vendi i tij nuk do…

Vrasja në Gllogjan, flet prokurorja e rastit: Hetimet nuk janë të lehta

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se…

Asnjë përparim rreth dialogut në takimin dy ditor Kosovë-Serbi në Bruksel

Delegacionet e Serbisë dhe Kosovës në Bruksel në kuadër të dialogut me…