Me një Fjalë të vetme, mburrje dhe krenari, me Komandantë Fadil Dunavi, dhe familjen Fejzuhllahu, familje e cila në luftën e vitit 2001dha kontribut të pa kursyer, gjithashtu dhe pas luftës,ishin kundërshtarë të fortë ndaj BDI-së,për të vetmën arsye se këta kishin shkelur mbi gjakun dhe idealin Kombëtar.
Dhe nga sot kom.Fadil Dunavi i bashkangjitet për përkrahje familjes së madhe Aleancës me Alternativën, tash është koha,Lagjia e Trimave është për ndryshimin dhe plotësimin e ligjit për mbrojtjen e të drejtave shqiptarëve në Iliridë (M. veriore) i cila i ka munguar..!!

vëllezër Tash Është Koha për ta sjellë ndryshimin,Tash Është Koha që nëpërmjet ndryshimit ato që ishin të japin llogari për pisllëqet që kanë bërë, Tash Është Koha pranë njeri tjetrit, një nga një duke votuar numrin 5, të ja sjellim fitoren shqiptarëve.

Zona 1

 1. SKENDER REXHEPI
 2. ABDULLA SALIU
 3. VISARA RIZA
 4. RESHAT KAMBERI
 5. ERTAN DEMIRI
 6. ELMEDINA HELSHANI-ASANI
 7. MUAS ISMANI
 8. HISEN ISENI
 9. MEJREM TUSHA
 10. MEDIANA AMETI
 11. IBUSH JUSUFI
 12. DAUT HAJDAROVSKI
 13. MEJREM RUSTEMI
 14. DARDAN HUSENI
 15. ERHAN ZUBERI
 16. XHEMILE KASTRATI
 17. MELEK JAHJA
 18. MUHSIN ARIFI
 19. MENSUR KRASNIQI
 20. MEJREME EJUPI HASA

Zona 2

 1. AFRIM GASHI
 2. ELMI AZIRI
 3. SAFIJE SADIKI SHAINI
 4. BUJARE ABAZI
 5. XHEZMI NUHI
 6. BLERIM ABAZI
 7. ILJASA ABAZI
 8. GAZMEND XHAFERI
 9. FATMIRE RAMADANI
 10. NAIME ISLAMI-ZEQIRI
 11. XHEVAT TAHIRI
 12. FATMIR ZIMBERI
 13. RABIJE DARLISHTA
 14. MEMET IBRAIM
 15. ENEIDA SULEJMANI
 16. FERIDE LIMANI
 17. SEBAR MUSTAFA
 18. ARBEN KRIVENJEVA
 19. XHENETE NEBIU
 20. ZEQIRIJA IBRAHIMI

Zona 3

 1. BEKIM TATESHI
 2. HALIT FERATOV
 3. FATMA EMURLOVA
 4. SEMIR ZEQIROV
 5. NASER ISMAILI
 6. ALMINE ISMAILI
 7. JASMIN MUSTAFA
 8. ULFET USEJNOV
 9. ISMA SELIMI
 10. LUTFIE ISMAILI
 11. ISMAIL KAMBERI
 12. VALDET SHAQIROV
 13. SARA MATOSHI
 14. SAKIP ZEQIROV
 15. SUAT BAJRAMOVSKI
 16. LUMNIJE HASKAJ
 17. EMIR ZEJNELOV
 18. ASAN KAMBERI
 19. LULJETA DURGUTI
 20. ARBNORA SALIHI

Zona 4

 1. VALBONA REKA
 2. FATMIR MEXHITI
 3. JASMINA CANOSKA
 4. IDRIZ IDRIZI
 5. NASER QERIMI
 6. SAJMIRA SALIU
 7. MUHAMED LALA
 8. BERAT ABDURAMANI
 9. LIRIDONA ADILI
 10. EBRU SADIKI
 11. ALBIN MUSA
 12. ARSIM JUSUFI
 13. LINDITA MIFTARI
 14. AGIM BAJRAMI
 15. DRITON DEMIRI
 16. ELIDA AJREDINI
 17. BESAR BUÇI
 18. EMIR DURMISHI
 19. NURIJE BAJRAMI
 20. IBADET MALIQI

Zona 5

 1. SYRIJA RASHIDI
 2. REMZI MEHMEDI
 3. ZELFIDA SELA
 4. MAZLLAM OSMANI
 5. BAJRAM ALIU
 6. ERZANA SPAHO BOJKO
 7. ADNAN BEQIROSKI
 8. BEKIM POCESTA
 9. ARTA ILJAZI ASAMAT
 10. ARTA SADIKU
 11. LIRIM DANI
 12. FATJON FEJSKO
 13. JETONA SELIMI
 14. BLERIM RAMADANI
 15. BESNIK NEXHIPI
 16. EGZONA MENA
 17. EMIN VRZIVOLLI
 18. MIREM ALITI
 19. EMINE RUSHITI
 20. RAJMONDA MAMUDI

Zona 6

 1. ZIADIN SELA
 2. ATNAN NEZIRI
 3. ILIRE DAUTI
 4. HYSNI ISMAILI
 5. HALIL SNOPÇE
 6. ARTINA QAZIMI
 7. AFAN ELEZI
 8. MESIR SELIMI
 9. ALBULENA DEMIRI-ZENDELI
 10. ELHOME MEMEDI
 11. BEDRI BEADINI
 12. NDERIM ADEMI
 13. LULZANA MAMUTI
 14. GAZMEND ABDIJA
 15. REXHEP REXHEPI
 16. DONIKA BAKIU
 17. TAXHEDIN SEADINI
 18. AFIJE JONUZI
 19. SEMIRE NESIMI
 20. VULNET FERATI

Ju uroj sukses dhe pa dyshime Fitore. Ne jemi këtu gjithmonë si shokë për të ju Përkrahur .

Ju përshëndesim ju prift e mbara ✋🇦🇱

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…