Një person në Skenderaj ka raportuar se është zhdukur gruaja e vëllait të tij, bashkë me foshnjën e saj gjashtëmujshe.

Ai ka bërë të ditur se deri me tani nuk kanë ndonjë informatë se ku gjendet.

“Më datë 05.10.2023 në stacion te policisë është paraqitur ankuesi mashkull kosovar, i cili ka raportuar se më datën e lartcekur nga shtëpia ka dalë kunata e tij (gruaja e vëllait të tij i cili gjendet në Gjermani) dhe me vete ka marrë foshnjën e saj gjashtë muajsh. Sipas ankuesit deri me tani nuk kanë ndonjë informatë se ku gjendet. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Aleati i Putin: Rusia do të pushtojë sot Mariupolin

Një aleat kryesor i presidentit Vladimir Putin tha se forcat ruse do…

Ambasadorja franceze në Sofje: Nuk ka ndryshim në propozimin e fundit

Në Kuvendin bullgar, kryetari i partisë “Rilindja”, Kostadin Kostadinov, informoi se do…

Dy të vrarë dhe katër të plagosur, pas të shtënave me armë brenda një parku në Kentucky

Dy persona u vranë dhe katër të tjerë u plagosën kur një…

NATO: Rusia të ndalë lëvizjet e trupave rreth Ukrainës

Në kuartierin qendror të NATO-s zhvillohen mbledhje krize, sepse Rusia po grumbullon…

Bullgaria tërheq ambasadorin e saj nga Shkupi

Ambasadori bullgar në Maqedoni, Angel Angelov, do të qëndrojë jashtë vendit derisa…