Para disa orëve, në njërin nga përgjimet e publikuara nga El Cheka, përfundimisht dëshmohet se në çfar mënyre bëhen punësimet.

Përgjimit El Cheka e ka publikuar të përcjellur nga ky tekst:


Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaqi 
Ejup Alimi dhe Musa Xhaferri, ndëgjoni se si i bëjn punsimet:
Ky na qenka kryetari shtabit, kjo na qenka vajza e kryetarit të gjyqit, e ai kryetari komunes ka nje lend te ai gjyq dhe duhet tja punsojn vajzen per tua kry punen, e disa mbaro fakulltete dhe studime per tenluajtur keta coftinat,
biseda private vetem per stervinat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…