Në SPB Shkup dje është denoncuar se në rrugën “Indira Gandi” ka pasur zjarr në shtëpinë e 36 vjeçarit N.B, ndërsa zjarri kapi një dhomë dhe pjesën hyrëse.

Siç njoftojnë na MPB, në zjarr është lënduar N.B dhe K.Xh (40) dhe janë dërguar në spitalin “Shën Naumi i Ohrit nga ku janë konstatuar lëndime e rënda trupore.

Zjarri është shuar nga Brigada kundër zjarrit, ndërsa këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i SPB Shkup.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Akademia e Shkencave të Arteve të Kosovës kundër “mini-shengenit”, porosi për Edi Ramën

Akademia e Shkencave dhe Arteve të Kosovës kanë reaguar për nismën e…

Kosovë – Greqi: Vlera e dy skuadrave para përballjes në “Fadil Vokrri” – diferencë e ngushtë

Kosova do të zhvillojë takimin e dytë në Ligën e Kombeve, pas…

Ukrainasit tashmë marrin nën kontroll të gjithë rajonin e Kievit

Trupat ukrainase rimarrin kontrollin e të gjithë territorit të rajonit të Kievit…

Vendimi për Rashkovskin, Prokuroria: Do të ankohemi, ka rrezik për ndikim tek dëshmitarët

Gjithsesi se do të dorëzojmë ankesë gjatë ditës së nesërme, kështu e…

Nuredini: Tomor Morina s’ka nevojë për vizita në burg nga pushtetarët shqiptarë

Azbi Nuredini: Ushtari i UÇK-së Tomor Morina që mbahet ilegalisht në burg…