“Po e shoh që e gjithë BDI po merren me një ,,gabim” sipas tyre të Afrim Gashit, është shum njerzore të humbësh koncentrimin sidomos kur je nën ndikimin e adrenalinës së fitorës që po e ndjejnë shumica e shqiptarëve..
Jam shum i gëzuar dhe i lumtur që ju po merreni me ,,gabime” të këtilla.. dot kisha dashur që çdoher të bëjmë gabime të këtilla,por ama ta kemi ballin lartë dhe krenarë e të mundemi ta shikojmë në sy çdo shqiptarë.
Inshalla asnjëher nuk na gjeni gabime si korrupsion,nepotizëm,përfitime personale,krim e hajni…
Është shum njerzore të harrosh,të gabosh,të bësh një lapsus sepse është gabim që si ke bërë dëm askujt.. kjo ka shum rëndësi.”, shkruan Shefik Duraku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…