Kliko linkun

https://www.facebook.com/116695443577184/posts/121459249767470/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Në RMV shkelen të drejtat e punëtorëve! 80 mijë ankesa për rroga dhe shtesa të papaguara, largime nga puna

80 mijë ankesa për shkeljen e të drejtave të punëtorëve kanë arritur…

Ja si i ha fitrat Shaqir Fetai

Shaqir Fetai, pasi i mbledh ato pak fitra e zeqat, vendos që…

Reshje të dendura dëbore në Pakistan, vdesin 21 persona

Të paktën 21 persona kanë vdekur pasi reshje të dendura dëbore kanë…

Biserko: Nacionalistët në Serbi shpresojnë në skenarin rus – aneksimin e territoreve ku jetojnë serbët

Ukraina po lufton për mbijetesën dhe integritetin e territorit të saj dhe…

Radio Evropa e Lirë kërkon ndihmën e Gjykatës Evropiane në përballjen me Moskën

Radio Evropa e Lirë/Radio Liria (RFE/RL), një ndër rrjetet e transmetimit ndërkombëtar…