Kryetari i Aleancës për shqiptarët, Ziadin Sela ka folur shkurt para gazetarëve në hyrje të Kuvendit, duke thënë se sot do të bie qeveria.
“Qeveria do të bie, qytetarët do të jenë më të lirë dhe pastaj do të ju japim rrugëtim të ri kah e ardhmja” tha Sela.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Vritet një person në Rahovec

Një person nga fshati Sopniq i Rahovecit ka vdekur pas plagëve të…

Gjatë fundjavë do të bisedohet për hapjen e tërësishme të kufijve, pa teste dhe karantinë

Gjatë fundjavës do të bisedohet për hapjen e tërësishme të kufijve, respektivisht…

Dimitrievski kërkon që Kumanova të vendoset në karantinë

Për shkak të numrit në rritje të të prekurve nga virusi Korona,…

Hamasi tregon ‘vijat e kuqe’ për Izraelin: Beteja mbaroi por ne do ta mbajmë gishtin në këmbëz

Pak orë pas arritjes së marrëveshjes për armëpushim me ndërmjetësimin e Egjiptit,…

Viti 2020 ishte i tmerrshëm për Evropën: Edhe 2021 nuk pritet të jetë shumë më i mirë

Duhet të mundoheni shumë për të gjetur dikë në Evropë që do…