Ish shefi i policisë sekrete, Sasho Mijallkov, e ka konfirmuar vertetlsinë e fotografisë së publikuar me Artan Grubin e BDI-së në hotel Meriot. Por Mijallkov ka thënë se fotografia është e vjetër.

Nga ana tjetër Artan Grubi pas takimit ka deklaruar se nuk është takuar me Mijallkovin por është takuar me Fatmir Deharin. Në dalje nga mbrapa hotelit “Meriot”, ku qëndronte e parkuar vetura e sekretarit të Integristëve tha se është takuar me Fatmir Deharin.

News33 edhe më pas qëndroi aty, por Fatmir Dehari nuk u pa. U munduam disa herë ta kontaktojmë edhe në telefon por deri tani nuk kemi arritur që ta marrim sepse dy numrat që i ka redaksia janë të mbyllur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…