Shefja e Prokuroria Publike Themelore për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Villma Ruskovka sot ekskluzivisht për TV21 ka paralajmëruar hetim të madh.

Në emisionin “10 Minuta” në TV21 ajo potencoi se më vonë, gjatë mbrëmjes do të ketë kumtesë nga ana e PPTh NKOK për të cilën konsideron se publiku do të jetë i interesuar.

“Sot, më vonë do të ketë njoftim dhe mendoj se publiku do të jetë i interesuar.
A mund të zbulojmë diçka?
Jo tani pasi mund të na pengojë”, tha Ruskovska.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Hungaria kundër vendosjes së embargos ndaj gazit e naftës ruse

Budapesti mbetet kundër vendosjes së një embargoje të BE-së për naftën dhe…

Mediat serbe: Vuçiq hodhi poshtë propozimin e BE-së, nuk do t’i vendos sanksione Rusisë

Anëtarët e Qeverisë së Serbisë, në seancën e djeshme ku mori pjesë…

E mbijetuara e dhunës: Policët serbë ma hapën plagën me thikë, më thanë po ta bëjmë edhe një organ tjetër gjenital

E mbijetuara e dhunës seksuale ka rrëfyer në emisionin se si ishte…

Kush është kundërshtari i ardhshëm i Bad News Eagles?

Ekipi shqiptar, Bad News Eagles ka shkruar dje historinë, duke arritur të…