Shkruan: Sulejman Mehazi

Romët e kanë një, Amdi Bajramin, ama vlen sa dhjetë deputetë të BDI-së

Na tregojnë pallavra politike këta të Grubave e Bujarave, se, me një njësi zgjedhore shqiptarët do humbin 10 deputetë, po edhe nëse humbin dhjetë puna e madhe, po hajt more Grubo se s’kemi nevojë për 10 deputetë kukullash e gjindihallësh. Më mirë pak deputetë e për merak sesa shumë e për kurrkund. Romët e kanë një, Amdi Bajramin, ama vlen sa dhjetë deputetë të BDI-së.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…