Para disa minutave ka përfunduar marrja në pyetje e deputetes së LSDM-së Frosina Remenskit. Pas daljes nga Prokuroria Remenski ka dhënë deklaratë për gazetarët.

“Shifet interesimi i mediumeve rreth rastit “Zhvatja.  Sot isha e ftuar në Prokurori për t’iu përgjigjur të gjitha pyetjeve për Lidhjen Ndërkombëtare. Nuk jam parë dhe nuk kam kërkuar që të shihem me Bojan Jovanoski ka thënë Remenski”, ka thënë Remenski. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…