Qeveria e vendit e ka shkarkuar kryetarin e Bordit të drejtorëve të Shoqatës Aksionare për Menaxhim të Lokaleve Afariste (SHAMLA), Xhevat Iseni.

Ky shkarkim i Isenit vjen jo shumë kohë pasi u shpërnda një video incizim ku ai sillej me lavd, derisa në rrip mbante pistoletë.

Duke u sqaruar për rastin, Iseni pati deklaruar se pistoleta ka qenë e gazit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Zaev, Mickoski dhe Ahmeti takohen për Qeverine teknike, ja detajet?

Drejtuesit e LSDM-së dhe të VMRO-DPMNE-së, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski, do…

MPB nuk ka kapacitet për ti siguruar të izoluarit nëpër shtëpi (VIDEO)

Duke pasur parasysh faktin se numri i personave të izoluar vazhdimisht rritet,…

Aleanca: BDI fundosë drejtësinë me premtime pa realizime

“BDI gjithmonë është mbështetur në pika të dobëta të shqiptarëve duke i…

Intensifikohen “bombat” në prag të zgjedhjeve

Pas publikimit të audio incizimeve ku dëgjohen zërat e Zaevit dhe Mickoskit,…

Komisioni për Çështje Evropiane, “mollë sherri” mes partnerëve të koalicionit

Opozita kërkon nga shumica parlamentare të zgjidh, sipas tyre, mosmarrëveshjet mes vete…