Laris Gajser, gazetari italian në statusin e tij në Facebook, dje njoftoi se më 13 gusht, prej orës 11:00 në Raido Kapodistrija do të emiton fakte të reja për rastin “Reket”.

“Maqedonia: Nesër 13 gusht, prej ora 11, në Raido Kapodistrija. Do të kyçem brenda në faktet drejtpërdrejtë në studio”, njofton Gajser përmes statusit të tij në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

18 raste të reja në Maqedoni, 1 rast i ri në Tetovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë…

Rritet numri i të infektuarve me koronavirus

Ministri i shëndetësisë gjatë ditës së sotne edhe njëherë konfirmoi se numri…

Opozita pret dorëheqjen e Zaevit, nëse s’ka dorëheqje do të nisë mosbesim të qeverisë

Opozita deri në ora 14:30 sot do ta presë kryeministrin Zoran Zaev…

Sadiq Khan zgjidhet kryebashkiak i Londrës për një mandat të dytë

Sadiq Khan është rizgjedhur kryetar i Bashkisë së Londrës, në një garë…

VV: Këto janë pikat skandaloze të marrëveshjes Kosovë-Serbi

Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë të arritur…