Një polic është shfaqur goxha i dhunshëm ndaj një personi të arrestuar që nën pranga është sjellë në stacion policor.

Në një video që portali Klankosova.tv e ka pranuar nga një lexues, shihet se si pjesëtari i forcave të rendit e godet disa herë të arrestuarin që me duar të lidhura mbahet nga disa kolegë të tij.

Sipas dërguesit të videos, rasti ka ndodhur pak javë më parë, në stacionin e policisë së trafikut në Prizren.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Sela: Mazhoranca e ka për detyrë të sigurojë shumicën, ne do të mbështesim ligjet që janë në favor të qytetarëve

Kreu i Aleancës për Shqiptarët në emisionin e sontëm “360 gradë”, deklaroi…

Komiteti i Helsinkit: Qeveria t’u jep fund përfitimeve të spitaleve private në kohë të pandemisë

Me rastin e Ditës Botërore të Shëndetit, Komiteti i Helsinkit për të…

Përgjimi i opozitës ruse në Beograd, Von Cramon: Serbia duhet të zgjedh nëse dëshiron t’i bashkohet BE-së apo të vazhdoj të rreshtohet me Moskën dhe Pekinin

Eurodeputetja Viola Von Cramon, ka reaguar lidhur me veprimet e Serbisë për…

Tre koalicione të deklaruara për zgjedhjet e 6 tetorit

Tri koalicionet parazgjedhore janë deklaruar deri tani në Komisionin Qendror Zgjedhor. Aleanca…