Një efektiv i policisë së Shkodrës ka rënë në një humnerë në zonën e Dukagjinit.

Bëhet fjalë për shefin e Patrullës së policisë së Shkodrës, Rrok Frroku, i cili ka humbur kontrollin, duke rënë në humnerë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së premtes në fshatin Dushman.

Ngjarja është regjistruar gjatë një aksioni të policisë për kanabis, ndërkohë që efektivit i kanë ardhur në ndihmë kolegët e tij dhe më pas e kanë transportuar për në spitalin e Shkodrës.

Mësohet se gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Rama ultimatum bizneseve: Të deklarojnë pagat reale

“Basha, Berisha dhe Meta duhet të shkojnë në shtëpi” Kryeministri iu jep…

BE ndan 14.2 miliardë euro për Kosovën, Turqinë dhe vendet e Ballkanit Perëndimor

Parlamenti Evropian ka miratuar Rregulloren për Themelimin e IPA-së III nga e cila…

Presidenti i Polonisë: Përdorimi i armëve kimike mund të nxisë ndërhyrjen e NATO-s

Përdorimi i armëve kimike nga Rusia në Ukrainë mund ta shtyjë NATO-n…

Masa të reja për hyrje në Slloveni

Vlefshmëria e certifikatës për vaksinimin dhe shërim nga COVID-19 për ata më…

Në Kuvend dialog në kuadër të procesit “Zhan Mone”

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut procesi “Zhan Mone” sot…