Status nga rrjeti social facebook i El Cheka

1.Nuk do zhdukeshin dhe vriteshin ata 5 shqiptarët dhe do të mbaheshin trupat e tyre për një koh të gjat të fshehur te SHPELLA .
2.Nuk do bëheshte kurthi dhe vrasja e KOMANDANT TELIT me shokët e tij.
3.Nuk do bëheshte as tradhëtia e HARUN ALIUT ku u vra bashk me shokët e tij.
4.Nuk do vriteshte KASTRIOT VOKSHI i tradhëtuar nga njerzit që sot jan në funksione të emëruar nga BDI.
5.Nuk do vriteshin ushtarët e UÇK-së dhe nuk do të burgoseshin.
6.Nuk do të montoheshin shqiptarët pafajsisht në rastin SOPOTI.
7.Nuk do të ndodhte MONSTRA ku u dënuan shqiptarët pafajsisht.
8.Nuk do të ndodhte Kumanova e 9-Majit.
9.Nuk do të quheshim 20%-na, sepse fal Ali Ahmetit që ndali regjistrimin e popullsis nga marrveshjet e tij sot llogaritemi pakic.
10.Sot nuk do liroheshin kriminelët nga burgu si Mihajllkov, Jankullovska, Llatas dhe shum kriminel të tjer.
11.Sot nuk do ishin nëpër postet e prokurorve dhe gjykatsive njerzit më të korruptuarit.
12.Nuk do kishim kaq shum shqiptar burgjeve dhe nuk do i kishim te kufizuara te drejtat tona si popull.
Ka me qindra e mijëra krime që nuk do të ndodhnin në dëm të shqiptarve nëse prodhimi i Jugosllavis që erdhi në pushtet pas 2001-të i quajtur BDI nuk do të ishte në mesin ton, andaj ky klan duhet larguar i gjith populli për të shpëtuar.
Vdekje Tradhëtarve Liri Popullit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Ku jeni “komandanta” të 2001-shit, pse po heshtni për komandant Sokolin!

Nuzemedin Imeri / Vëllezër e Motra, Të dashur bashkëkombës, të flasësh për…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…