Ndodh edhe kjo. 

Kameramani që po filmonte nga helikopteri turin e çiklistëve në Spanjë zbulon një plantacion me marijuanë në çatinë e një ndërtese në Igualada.

Policia zbuloi 40 rrënjë kanabis të cilat u asgjësuan. 

Momentalisht nuk ka të arrestuar. 

Ndërsa zbulimi me kamera u bë pikërisht kur po shpallej fituesi i garës çiklistike.

http://oranews.tv/storage/app/media/home/ora/public_html/storage/app/media/2019/09/04/platacioni.jpg
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…