Një person ka mbetur i plagosur në Haraçinë të Shkupit. Informatat e para nga burimet e Alsat thonë se personi është plagosur me armë zjarri. I plagosuri është dërguar për ndërhyrje të menjëhershme në Qendrën Klinike në Shkup. Policia për momentin është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Dimitrievski: Askush nuk mund të më kthej në partinë nga e cila asnjëherë nuk jam larguar

Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski në profilin e tij në…

Gjendet pa shenja jete një person në Pejë

Një person është gjetur pa shenja jete në qytetin e Pejës. Lajmin…

Arrestohet 24 vjeçari nga Gostivari

Me 31.08.2019 në ora 01.50 në Gostivar, në rrugën “Nikolla Tesla”, zyrtarët…

Shqipëria e dorëzon në KE rezolutën kundër raportit të Dick Martyt

Shqipëria e ka dorëzuar në Këshillin të Evropës rezolutën kundër raportit të…

“Target-Fortesa”, fjalët përfundimtare të Prokurorisë

Në Gjykatën Penale në Shkup, prokurorët Lençe Ristovska dhe Trajçe Pelivanov sot…