Një person është plagosur në Peran të Podujevës.

Viktima ishte goditur nga një plumb derisa ishte në oborrin e tij.

Ai është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Njësitë relevante policore dhe njësiti K-9 kanë dal në vendin e ngjarjes, shkruan raporti 24 orësh i policisë.

Në lidhje me rastin janë intervistuar tre dëshmitar rasti, është njoftuar prokurori dhe rasti është në procedurë hetimore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Kovaçevski në takim me ambasadoren amerikane: Partneriteti ynë strategjik me SHBA-në po forcohet

Kryeministri i RMV-së Dimitar Kovaçevski, ka njoftuar se sot e ka pritur…

SHBA po bllokon pjesëmarrjen e zyrtarëve bërthamor rus në IAEA

Korporata shtetërore bërthamore ruse, Rosatom pretendon se Shtetet e Bashkuara kanë bllokuar…

Lajçak pas takimit me Kurtin: Kemi pritur më shumë mirëkuptim

Ka përfunduar takimi në mes pesë emisarëve ndërkombëtarë dhe kryeministrit Albin Kurti.…

Kryebashkiaku i Mariupolit: Bombardimet nuk ndalen, nuk mund të gjejmë të plagosurit

Qyteti i Mariupolit në Ukrainën juglindore është goditur nga grantimet e shumta…

Virusi korona, Dimitrov: 2300 shtetas kanë mbetur jashtë kufijve

Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov njoftoi se gjithsej rreth 2300…