“Në ora 14:16 në SPB-Shkup, nga spitali “Shën Naumi i Ohrit” është raportuar se për ndihmë mjekësore tek ta është sjellë V.S. i lindur në vitin 2000, nga Shkupi, me plagë nga një send i mprehtë, të cilat, sipas raportit, i janë shkaktuar nga A.S., i lindur në vitin 1976. Po merren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Blerim Reka flet se a do të kyçet në skenën politike në Maqedoninë e Veriut

Ish-kandidati shqiptar për president në Maqedoninë e Veriut, profesor Blerim Reka ka…

Shpërthen një letër-bombë në ambasadën e saj në Madrid

Një letër-bombë shpërtheu në ambasadën e Ukrainës në Madrid të mërkurën, duke…

AstraZeneca urdhërohet t’i shpërndajë 50 milionë doza në vendet e BE-së siç ishte marrëveshja

AstraZeneca urdhërohet që të shpërndajë miliona doza të vaksinës në Bashkimin Evropian…

Kurti: Ne do të garojmë në zgjedhje, lista jonë do të ketë 110 kandidatë

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin, ka thënë se lista e tyre…

Shkulet dhe përdhoset tabela dygjuhëshe në Negotinë. Aktin e marrin përsipër partia nacionaliste maqedonase

Tabela në dy gjuhë, maqedonisht dhe shqip është shqyer nga muri i…