Mediumi Nexta raporton se një njësi ushtarake është përfshirë nga flakët në qytetin e Moskës në Rusi.

Sipas raportimeve sipërfaqja e zjarrit përfshin rreth 200 metra katrorë.

Nuk pati detaje se si ndodhi ky incident.

Videoja e shpërndarë në Twitter tregon tymin që del nga objekti. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Reagimi i VMRO-së për kuadrot e LSDM-së për zgjedhjet lokale

VMRO-DPMNE ka reaguar pas publikimit të kandidatëve për kryetar komunash në zgjedhjet…

Ata nuk kanë as naftë, as ushqim”/ CNN: Putin nuk e kishte imagjinuar rezistencën e fortë të Ukrainës

Pesë ditë pas pushtimit rus të Ukrainës , duket se gjërat nuk…

Edhe Australia me mungesë të fuqisë punëtore, rritë kuotën e emigracionit

Qeveria e Australisë njoftoi se ka rritur kuotën e emigracionit të përhershëm…

Dy persona gjenden të vdekur në banesat e tyre

Një person u gjet i vdekur në banesën e tij në rrugën…

Osmani e Kurti homazhe në Prekaz: Përulemi para atyre që sakrifikuan për liri, pavarësi e bashkim

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga kryeministri Albin Kurti, dhe…