Rrjeteve sociale tanimë është paralajmëruar protesta e radhës e planifikuar të mbahet në Shkup më 14 shtator 2019.

Në Njoftimin lidhur me protestën thuhet:

VLLEZER E MOTRA SHQIPTRE EDHE NJE HER JU NJOFTOJM SE PROTESTA PAQESORE DOT KET ME DATEN 14 09 2019 SIQ JU KAM INFORMUAR SIGURIA E PROTESTUSVE DOT JET NE NIVEL TE LART. UA GARANTOJ ME JET SE NUK DOT KET MASHKULL QE DOTA PENGON KET PROTEST. NE KET PROTEST DOT MARRIN PJES SHUM VLLEZER E MOTRA NGA SHQIPERIA KOSOVA MALI I ZI SI DHE SHUM SHQIPTAR QE JETOJN TANI ME NJE KOH TE GJAT NE TURQI. PO PA E HARRUAR SE NGA GJERMANIA DOT JEN BILETAT FALAS NGA BELGJIKA NGA ZVICRRA DHE NGA AMERIKA . JU PRESIM QE TI TREGOJM BOTES QE NUK DUROJM ME MONTIME POLITIKE KERKOJM HETIM NDERKOMBTAR PER PROCESET E MONTUARA

RASTI VAKSINCES Naim Lirim Halili 
RASTI SOPOTI 
RASTI BRODECI 
RASTI KOMANDANT TELIT 
RASTI MONSTRA 
RASTI KOMANDANT KUSHTRIMIT HARUN ALIUT 
RASTI ALMIRIT TE VOGEL 
RASTI KUMANOVES 
PA PERJASHTIM RASTI I PROTESTAVE TE KALUARA QE ISMET GURI BERI ME MOTREN TON DHE FEMIN 3 VJECAR PER TE CILIN RAST KERKOJM QE SA ME PAR TE MERRET PARASISH DHE DENOHET KY I FUNDIT

ME RESPEKT USHTAR I LIRIS ZEJNI DEMIRI 🇦🇱🇦🇱

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Covid 19 / Vdes personi që kundërshtonte thirrjet për të qëndruar në shtëpi

McDaniel, i cili e quajti bllokimin e Ohio-s “bullshit”, testoi pozitiv për…

Gjashtë të vdekur dhe 29 raste të reja me COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoni të Veriut kanë vdekur gjashtë…

Kuvendi sërish pa kuorum, nuk miratohen një sërë ligjesh

Kuvendi i Maqedonisë së Veriut ka shterur debatin për një sërë ligjesh,…

Kryeministri palestinez Mohammed Istiyye: Krimet e Izraelit do t’i paraqesim në ICC

Kryeministri palestinez Mohammed Istiyye vlerësoi përpjekjet ndërkombëtare për të ndaluar sulmet izraelite…

Stuhia godet Europën, bllokohen rrugë dhe aeroporte në disa vende

Stuhia e fuqishme që goditi Europën Qëndrore shkaktoi dëme të konsiderueshme edhe…