Një rrahje mes disa të rinjve ka ndodhur në veri të Mitrovicës të hënën në orët e mbrëmjes.

Gjatë përleshjes është përdorur edhe arma e zjarrit ku janë lënduar tre persona.

Dy nga ta të cilët kanë marrë plagë në këmbë nga arma e zjarrit.

Pamjet nga vendi i ngjarjes janë siguruar nga portali Kossev.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Severe Weather paralajmëron shtetet e Gadishullit Ballkanik

Severe Weather, agjencia meteorologjike ka paralajmëruar për një rrezik të mundshëm për…

​Bugajski: Ndryshe prej Kosovës, Serbia është në vijën e parë për imperializmin rus

Njohësi i çështjeve të Ballkanit Perëndimor Janusz Bugajski ka komentuar arrestimin dhe…

BDI pranon para ne KESH

Afera ,,reket” prej disa javë po trondit opinjonin vendas,të involvuar në këtë…

Hahn: Gabimi më i madh nëse BE shtyn negociatat me Maqedoninë dhe Shqipërinë

Komisioneri Evropain për Zgjerimin, Johannes Hahn, shprehet se nëse BE nuk do…

Ende janë aktivë disa zjarre në Maqedoninë e Veriut

Sipas të dhënave të Qendrës për Menaxhim me Kriza (QMK) deri në…