Një rrahje mes disa të rinjve ka ndodhur në veri të Mitrovicës të hënën në orët e mbrëmjes.

Gjatë përleshjes është përdorur edhe arma e zjarrit ku janë lënduar tre persona.

Dy nga ta të cilët kanë marrë plagë në këmbë nga arma e zjarrit.

Pamjet nga vendi i ngjarjes janë siguruar nga portali Kossev.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Grafa etnike në letërnjoftime, në harresë!

Grafa etnike në letërnjoftime mbetet në qorr sokak. Prej muajsh nuk ka…

Të paktën tre të vrarë pas të shtënave në një fabrikë në Maryland të SHBA-së

Tre persona u vranë të enjten pas disa të shtënave në një…

Alexei Navalny, Greta Thunberg dhe OBSH nominohen për Çmimin Nobel për Paqe

Disidenti rus Alexei Navalny, Organizata Botërore e Shëndetësisë dhe aktivistja suedeze për…

Rezolutë kundër gjenocidit serb, Kodheli: Politika e dy shteteve shqiptare nuk ka qenë e unifikuar, historia duhet vënë në vend

Një ditë më parë, Elvis Hoxha nga Lëvizja Vetëvendosje i ftuar në…

Arben Taravari sonte në ora 21:30 në Click Plus në TV21

Kryetari i Komunës së Gostivarit dhe njëherit Sekretar gjeneral i Aleancës për…