Si bëhen punësimet në vendin tonë

Para disa orëve, në njërin nga përgjimet e publikuara nga El Cheka,…

Gjysmë miliard euro për Klinikën e re në Shkup, lokacioni, paratë dhe 7 vite punë (FOTO)

Me një kredi prej 500 milionë eurove do të ndërtohet Qendra e…

Arrestohet shkupjani për kërcënime në Fejsbuk

Policia ka njoftuar se nga i dyshuari është konfiskuar një celular dhe…

Ruskoska: Janeva ka formatuar celularin dhe janë fshirë të gjitha të dhënat

Kryeprokurorja e Prokurorisë për Krim të Organizuar dhe Korrupsion Vilma Ruskovska ka…

Treni përplas makinën në Kondovë të Shkupit

Para pak çastesh ka ndodhur aksident në Kondovë të Shkupit, ku treni…

MPB konfirmon djali i deputetit është plagosur, mirëpo nuk dihet nga kush

Ministria e Punëve të Brendshme ka informuar se mbrëmë rreth orës 22,…

Reagojnë familjarët: Xhevat Ademi nuk e ka plagosur djalin, është plagosur nga plumb rikoshet

Familjarët e deputetit Xhevat Ademi demantojnë informacionin se ai ka plagosur djalin…

Të shtëna me armë në dasmë, 2 të plagosur nga rikoshetat e plumbave

Rikoshetat e plumbave në një dasmë kanë shkaktuar 2 të plagosur në…

Vëllau i Komandat Sokolit i komenton Bujar Osmanit: “Eh more Bujar udbashi…”

Zëvendës kryeministri për eurointegrime, Bujar Osmani, ka paralajëmruar se do ta vizitojë…

Nuredini: Tomor Morina s’ka nevojë për vizita në burg nga pushtetarët shqiptarë

Azbi Nuredini: Ushtari i UÇK-së Tomor Morina që mbahet ilegalisht në burg…